چه چیزی در مورد عذای سگ Proper است

 

تماس با ما 📞

 

برای سفارش لطفا تماس بگیرید

غذای انسان شامل نمک، ادویه، روغن و مواد غیر مجاز برای سگ هاست و موجب بیماری زایی و کاهش طول عمر سگ می شه. ویتامین ب: از مزیت هاش می شه به برطرف کردن مشکلات دستگاه عصبی، کم اشتهایی و هم چنین کم خونی اشاره کرد. نباید از شیر خام برای تغذیه توله سگها استفاده کرد. برای اینکه تولهسگ از غذای جامد استفاده کند ، توصیه میشود که غذای توله سگ با آب گرم کافی خیس شود تا غذایی شبیه به حریره درست شود. برای اینکه مطمئن شوید دقیقا چه ویتامین ها و مواد مغذی به بدن سگ شما می رسد، می توانید خودتان غذای انگی برایش تهیه کنید. چربی برای رشد حیوان در حال رشد خوب است. ید زیادی در رژیم غذایی ممکن است باعث کم کاری تیروئید و تغییر در متابولیسم استخوان شود. بسته به مسافت ممکن است زمان تحویل غذای سگ طولانیتر باشد. ازاینرو ممکن است لازم باشد که آنها را به خوردن غذا ترغیب کنید.

در این سن تولهها باید به غذای عادی عادت کرده باشند.

یک جنبه مهم از ترکیب غذای توله سگ، مقدار کلسیم و فسفر است. همه اینها را خوب مخلوط کنید بعد میتوانید آن را بهعنوان یک غذای سالم و مغذی به توله بدهید. ازغذاهای دیگر که میتوانید هرچند وقت یکبار به سگ بدهید ماهی آب پز(بهشرط نداشتن استخوان) ،پنیر و کمی عسل است. تولهها تا سن 5 ماهگی روزانه به 3 تا پنج وعده غذا نیاز دارند که فقط یکی از این وعدهها شیر است. برای سگ های نژاد متوسط با سن 1 تا 7 سال و وزن 11 تا 25 کیلوگرم، این محصول به خوبی می تواند نیازهای غذایی را تامین کند و موجب حفظ سلامت عمومی بدن شود. بهترین وعده برای صبحانه تخممرغ آب پز و کته ماست است. داشتن یک رژیم متعادل نکتهی مهم دیگری است که باید در تغذیه توله سگ در نظر گرفت. مقدار غذای سگ و انرژی مورد نیازش به عوامل زیادی مثل نژاد، سرعت رشد، فعالیت و سن سگ داره و همیشه پشت بسته مقدارش برای یک سگ عادی درج شده. در این سن تولهها باید به غذای عادی عادت کرده باشند. می توانید این غذا را به شکل توپ گرد در آورید و به سگ خود بدهید.

حالا بستنی مخصوص سگ آمده است.

به عنوان مثال باید در صبحانه به آن ها غذای مرطوب و ناهار غذای خشک بدهید( یا بالعکس). همه ما این رو می دونیم که درست مثل انسان ها مواد معدنی و ویتامین هایی که توی غذای سگ وجود داره، سلامت آینده اش رو تضمین می کنه. این شکستگی ها بیشتر در توله سگ های هایی رخ می دهد که رژیم غذایی آن ها حاوی کمتر از 0.33٪ کلسیم براساس ماده خشک (DM) باشد. همیشه نباید از گیاهان استفاده کرد. معمولا نباید همستر بیش از یک یا دو بار در هفته از میوه و سبزیجات تغذیه کرد. مواد لازم برای تهیه این خوراک محبوب سگ ها نیز در دسترس است و به راحتی می توانید یک غذای خوشمزه و ساده برای سگ خود درست کنید. حالا بستنی مخصوص سگ آمده است. در شرایطی که غذای مخصوص آنها موجود نباشد می توان از غذای مخصوص طیور و یا غذای خشک سگ و گربه و دانه های خوراک پرندگان استفاده کرد. فقط کافی است مواد لازم را در دسترس داشته باشید تا به راحتی این عذای خانگی مخصوص سگ را درست کنید.

از طرفی، غذای خشک منبع متمرکز انرژی همراه با مواد مغذی ضروری به علاوه ویتامینها و مواد معدنی است. حال آنها را در دمای ۳۵۰ درجه برای ۱۲ دقیقه همراه ماهی بپزید. غذاهای انسانی برای آنها فاقد این خصوصیات هستند. این فرایند معمولاً 3 هفته طول میکشد. معمولاً مادر وقت زیادی را صرف تمیز نگهداشتن و گرم کردن و غذا دادن تولههای خود میکند. این کار به عضلانی شدن سگ کمک میکند. این غذا برای سگ ها و گربه ها مناسب است به همین دلیل اسمش را غذای خانگی سگ و گربه گذاشتیم. اگر این مورد پیش آمد لازم است دقت کنید که مجاز به دادن چه مواد خانگی هستید. برای این نوع از همسترها غذای تجاری شاید خیلی زیاد باشد لذا باید حبههای غذایی را به تیکههای کوچکتری تقسیم کنید. در حقیقت مخلوط عذای مرطوب و خشک می تواند یک رژیم غذایی مفید برای توله سگ باشد. اگر قصد دارید خودتان یک مکمل مقوی و سالم برای سگتان درست کنید بهتر است چند عدد تخممرغ آب پز، شیر، نان، گوشت یا مرغ آب پز، سیبزمینی و هویج آب پزاستفاده کنید. به یاد داشته باشیم سگ یک حیوان گوشتخوار است. سیب زمینی را همراه با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون در فر یا هوا پز بپزید.

همچنین کته ماست بسیار برای توله سگ توصیه میشود.

سپس مواد را با اسکوپ بستنی به اندازه های مساوی مثل توپ تبدیل کنید و آنها را در سینی فر به مدت ۲۰ دقیقه بپزید. ابتدا تمامی مواد خام را با هم در مخلوط کن بریزید و وقتی کاملا نرم شد در یک قابلمه بریزید و بپزید. فراموش نکنین که یک برند غذای خشک مرغوب باید به طور شفاف درصد مواد به کار رفته در فرمولاسیون خودش را روی بسته بندی، کاتالوگ یا سایت خودش قرار داده باشه. توله سگ شما به یک رژیم متعادل نیاز دارد که در بسیاری از فروشگاهها موجود است یا در خانه با توصیه دامپزشک تهیه میشود. ۴۵ از رژیم غذایی یک همستر باید شامل سبزیجات خام باشد. بین هزاران دستور غذای مختلف برای سگ ها اینجا ما بیست تا از بهترین آنها را برای شما آماده کرده ایم. همچنین کته ماست بسیار برای توله سگ توصیه میشود. اگر توله سگ شما در اثر خوردن شیر اسهال میشود باید از ماست کمچرب بهجای شیر استفاده کنید. اما با توجه به توضیحات مفصل و تخصصی ذکر شده در این مقاله راجع به هر محصول و جدول مقایسه ای تهیه شده ، به نظر می رسد بهتر باشد ابتدا شرایط سگ خود را بررسی کرده و سپس از میان محصولات ، غذای مناسب تر را انتخاب کنید.

فروردین ۹۷ بود که جهانگیری معاون اول روحانی ،رقم ۴۲۰۰ تومان را برای ارز تک نرخی اعلام کرد.هدف از این اقدام، تامین ارز مورد نیاز کالاهای ضروری از طریق بانک مرکزی و صرافیها و بانکهای تحت کنترل بانک مرکزی بود. اگر از شیر گاو برای تغذیه آنها استفاده میشود باید توجه داشت که شیر گاو پاستوریزه یا استریلیزه یا جوشانده باشد. ولی اگر دایهای برای توله سگهای بی مادر پیدا نشد، در آن صورت صاحب تولهها باید بهحکم عاطفه از آنها نگهداری کند. جویدن ترکیبات نرم غذای مرطوب برای توله سگ ها راحت تر است. بعد از این مرحله که تمامی مواد نرم شدند ابتدا اجازه دهید غذای آماده شده سرد شود سپس آن را مخلوط کنید.خوراک سگ شما آماده است و میتوانید این غذا را برایش سرو کنید. این رادیکالهای آزاد با اثر آنتیاکسیدانهایی مانند ویتامین E که باعث تشکیل و حفظ سلولهای ایمنی سالم میشوند، کاهش مییابند. جویدن کوبه باعث میشود که زمان کمتری برای تمیز کردن دندانها توله سگ اختصاص داده شود. بعد از اینکه غذا سرد شد آماده سرو برای سگ تان خواهد بود. اگر مادر توله سگها، پس از زایمان تلف شده و یا اینکه تعداد تولهها آنقدر زیاد است که نمیتواند آنها را تغذیه کند باید از سگی که تولههایش را برداشتهاند بهعنوان دایه استفاده کرد.

این اسیدهای چرب برای سلامت روده مفید است.

بهعنوان نیم وعده؛ شیر و انواع میوهها و سبزیجات مفید است. وعدهها باید کامل و حاوی مقادیر لازم پروتئین، چربی و انواع ویتامینها باشند تا رشد حیوان مختل نشود و بلوغش به تأخیر نیفتد. ویتامین ث: این ویتامین به عملکرد درست قلب کمک می کنه، به پیشگیری بیماری هایی مثل انواع ناراحتی های تنفسی و کنل کاف کمک می کنه و ضد التهاب به شمار میاد. اگر شما به دنبال دستور غذا های فوق العاده سالم و مغذی هستید از این طرز تهیه استقبال می کنید. سعی کنید انگشتتان را به داخل غذا ببرید و آن را در مقابل توله سگ بگیرید تا لیس بزند. پس شما هم به نوبهی خود در خرید غذای خشک سگ تان دقت کافی را داشته باشید و سعی کنید با توجه به توضیحات محصول، ترکیب مناسبی را خریداری نمایید. ازآنجاکه ترکیب شیر گاو با شیر سگ متفاوت است باید ترکیب آن را کمی تغییر داد و به ترکیب شیر سگ نزدیک کرد. بعلاوه، غذای مرطوب به لحاظ ترکیب به غذایی که سگها معمولا برای خوردن انتخاب می کنند نزدیک تر است. این اسیدهای چرب برای سلامت روده مفید است. چرا که نان انرژی دوبرابری از مقدار غذای اصلی توله به او میدهد و هضم غذا را برای سگ تسهیل میکند.

همچنین آنها باید مهارت های مهم اجتماعی شدن را بیاموزند.

داشتن یک رژیم غذایی مناسب توله سگ را در یک دورهی رشد عالی قرار میدهد. یک غذای کامل توله سگ از مقادیر زیادی ویتامین و مواد معدنی برخوردارند. باید به دنبال غذایی باشین که مقدار خاکستر خامش کم باشه چونکه در طولانی به جلوگیری از بیماری های دستگاه ادراری مثل عفونت ادراری و انسداد ادرار در سگ های نر کمک می کنه. همچنین آنها باید مهارت های مهم اجتماعی شدن را بیاموزند. همچنین اگر سگ شما سبزیجات دیگری مانند کلم بروکلی، کدو، اسفناج و… اگر کنسرو سالمون در دسترس نبود می توانید ماهی تازه را بخار پز کرده و از آن استفاده کنید. نکته ی دیگری که در تغذیه توله سگ باید در نظر بگیرید این است که باید از چاقی زیاد حیوان جلوگیری کنید. ازآنجاکه شیر سگ از شیر گاو غلیظ تر است نباید در تغذیه تولهها از شیر گاوی که به آب اضافه شده باشد، استفاده کرد. از شیر خشک بچه که در داروخانهها موجود است، میتوان تا سن سه هفتگی برای تغذیه تولههای بی مادر استفاده کرد. برای گوشت میتوانید از سیرابی شیردان، مرغ آب پز ،جگر (به مقدار کم)، زبان، دل (به مقدار کم)، قلوه (به مقدار کم) پخته شده گاو یا گوسفند استفاده کرد. توله سگ فقط به غذایی که منحصرا برای توله سگ اختصاص یافته نیاز دارد.

توله سگهای درحالرشد برای تقویت رشد و نمو به پروتئین بالاتری نسبت به سگهای بالغ نیاز دارند. حالا ، دولت رئیسی مصمم است تا ارز ترجیحی را حذف کند و استدلال هایی نیز برای این تصمیم خود دارد اما اغلب کارشناسان درباره پیامدهای حذف ناگهانی این ارز و احتمال گرانی و اعتراض های مردمی هشدار می دهند و تاکید دارند حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی ، بدون داشتن برنامه جایگزین مناسبی که مانع از گرانی ها شود ، اقدامی خطرناک است و بهتر است ، حذف این یارانه حساس به زمان مناسبی موکول شود. بهترین رژیم غذایی برای تولههای ۲ تا ۶ ماه یک رژیم غذایی سالم و مقوی است. اگر این مراحل را به درستی انجام دهید پس از برش زدن یک برش تخم مرغ در میان رول های بوقلمون خواهید دید. این مواد در رشد توله تأثیر دارند. البته کیک خام نیاز به مواد غذایی زیادی دارد ولی در عوض بسیاری از نیازهای تغذیه سگ شما را تامین می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.